• קרב מגע לנוער
  • הגנה עצמית לנשים
  • קרב מגע לילדים ונערים
  • קרב מגע לגברים

מועדון אימפקט מלמד קרב מגע והגנה עצמית משנת 1992, מאז ועד היום, לימדנו אלפי בוגרים עם צוות של טובי המדריכים בארץ ובעולם. התלמידים במועדון לומדים לצאת בשלום ממצבים אלימים תוך ביצוע הגנה עצמית או הגנה על בני משפחה וחברים. בשיטה קיימת הדרכה מאוזנת עם גישה הגיונית וממוקדת, היא קלה ללמידה ויישום תחת תנאי לחץ וסכנה.


אימונים באימפקט מקנים למתאמנים כושר ועוצמה גבוהים, יכולת להתמודד עם מצבי לחץ ויכולת לחימה והגנה עצמית שמותאמת למצבי רחוב. בנוסף, אנו מכשירים את המתאמנים אתנו בגישה רב תחומית חדשנית הכוללת אימונים בסימולציות של מצבי אמת, לימודים בתחום ה “פסיכולוגיה של האלימות”, הכשרה מעשית בהגשת עזרה ראשונה, וגם, הכרת החוק בישראל ודרכי התנהגות נכונות אחרי אירועים אלימים.

תוכנית העבודה עם מתאמנים בוגרים מיושמת בו זמנית במספר היבטים:

  • תפיסת המוגנות – עבודה כוללת על הבנה ויישום של “הגנה רב תחומית” דהיינו: הכרה מהם מצבי סכנה, זיהוי מהיר שלהם, יכולת להימנעות מעימותים, ולבסוף הקניית מיומנות להגנה עצמית פיזית.
  • תכונות אישיות – האימון אתנו מקנה מגוון רחב של יכולות: בטחון עצמי ואישי, איפוק ושליטה עצמית, שמירה על קור רוח, קבלת החלטות תחת לחץ, ויתור על האגו, יכולת לתקשורת עם הסביבה.
  • תכונות פיזיות – כושר גבוה, עוצמה וכח גופני, קוארדינציה.
  • הגנה עצמית – יכולת פיזית ומנטלית להתמודד עם מצבים כמו בריונות ותקיפה, כפי שמתרחשים במציאות.

 

חלוקה לדרגות – בוגרים  

לבוגרים ישנה חלוקה ל- 3 רמות

בסיס- דרגות נוער ומתלמד 1-5: יכולת בסיסית בתחומים של טכניקות קרב מגע, הגנות מהתקפות, יכולת לחימה, זיהוי מצבי קיצון אלימים ופיתוח יכולת להגיב אליהם בצורה מהירה ונכונה.

 

 

 

 

 

 

מתקדם- דרגות בוגר 1-5: הקניית מיומנויות התמודדות מול תקיפה באמצעות כלי נשק קרים וחמים ( מקל, סכין, אקדח ) ופיתוח יכולת ההגנה העצמית למגוון רחב של מצבים ואיומים, לחימה מול מספר תוקפים.
תלמידים ברמת “הבוגר” עוברים הכשרות כעוזרי מדריך וכ- מדריך קרב מגע.

 

 

 

 

 

 

מומחה- דרגות מומחה 1-5: באומנויות לחימה אחרות דרגת המומחה משולה לחגורה שחורה. שלב מתקדם מאוד של רמה מקצועית (לפחות לאחר 6-7 שנות לימוד). שלב המומחיות מתאפיין בלימוד טכניקות מתקדמות ביותר כגון: טכניקות צבא ומשטרה, טכניקות לחימה בטרור, אבטחת אישים, וטכניקות הגנה עצמית ותקיפה במקומות מגבילים ( מטוס, אוטובוס וכו’ )

 

 

 

 

 

 

לגלרית תמונות

 

[Sassy_Social_Share title=”קרב מגע זה מעניין – שתפו עם חברים”]

בואו להתאמן איתנו

054-3444305

054-3444305