• קרב מגע לנוער
  • הגנה עצמית לנשים
  • קרב מגע לילדים ונערים
  • קרב מגע לגברים

תל אביב – בית ספר אליאנס

חוג קרב מגע תל אביב | אימוני קרב מגע לנערים ובוגרים בתל אביב

שעות פעילות:

ימים א’ ו- ד’:

נוער מתחילים: 18:45-19:45

בוגרים מתחילים: 19:45-20:45

ימים ב’ ו- ה’:

כיתות ב’ עד ה’ 18:30-19:30

נוער מתקדמים: 19:30-20:30

בוגרים מתקדמים: 20:30-21:45

 

כתובת:

רח’ סלוודור, תל אביב  (רידינג 26 תל אביב)

 

מאמנים:

קרב מגע זאב כהן

זאב כהן – מדריך ראשי

תומר בן חיים

טימור ממדוב

 

עוד על הגנה עצמית בת״א

הגנה עצמית הנה מושג לתהליך כולל המתחיל במודעות לאיומים ובהתאמה, התנהגות מונעת, גילוי עירנות לסביבה, יכולת לזיהוי מצבים מסוכנים ונקיטת תגובה מתאימה (כמו מניעת האירוע או התרחקות מהמקום) עד לביצוע של הגנה עצמית פיזית ולחימה. פעולות של הגנה עצמית יכולות להתבסס על אינסטינקטים וצורך קיומי לשרוד, או על מיומנויות ספציפיות שנרכשות באימונים של אומניות לחימה או על שילוב של שניהם ביחד.

מתחילת שנות ה-70 של המאה הקודמת ניתן ללמוד בישראל הגנה עצמית וקרב מגע במסגרות אזרחיות. הקרב מגע צמח תחילה בפלמ”ח ואחר כך בימיו הראשונים של צה”ל, הוקמה מחלקת הדרכה לקרב מגע בווינגייט שהפך עם השנים למדור משמעותי. כיום ניתן למצוא מסגרות רבות ללימוד קרב מגע והגנה עצמית ברחבי המדינה, אולם יש לבצע מספר בדיקות חשובות טרם בחירתכם במקום בו תרצו ללמוד:

  • זהות המדריכים והניסיון שלהם.
  • האם הם מזוהים ושייכים לארגון גדול יותר (מעיד על ותק וסמכותיות מקצועית)
  • יכולות עבודה עם כלל הגילאים (שוני גדול בעבודה מול ילדים או מבוגרים)
  • המקום בו מתבצעת ההדרכה (נגישות, תחבורה ציבורית, חנייה, בטיחות, אמצעי הדרכה ועוד).

הגנה עצמית בתל אביב

מועדון אימפקט קרב מגע מציע חוג הגנה עצמית בתל אביב לכלל הגילאים, החל מילדים בגילאי בית הספר היסודי, דרך נערים בגילי חטה”ב ונוער בגילי תיכון ועד הדרכת מבוגרים (נשים וגברים). אנו מקיימים חוג קרב מגע בתל אביב בבית הספר אליאנס. לפרטים על זמני השיעורים וחלוקה לקבוצות אימון לחצו כאן

לימודי הקרב מגע/ הגנה עצמית מתבססים על שיטה סדורה ומקיפה את כלל הטכניקות להתמודדות מול האיומים השונים. התלמידים עוברים תהליך מובנה של הדרכה הבנוי על בסיס קוריקולום (תוכנית לימודים) ושיטת דרגות בינלאומית.

אימוני הקרב המגע מחזקים בקרב המשתתפים תכונות כמו: סקרנות, ביטחון עצמי, כושר גופני, יכולת התמודדות עם לחץ ומחויבות לסביבה. בקרב רבים מחניכנו לימודי קרב המגע הם הרבה מעבר לחוג, מדובר בדרך חיים ובתחום שהיווה נקודת מפנה בתפיסת עולמם.

צוות המדריכים

צוות המדריכים של אימפקט בתל אביב נמנה על בכירי מדריכי קרב המגע בישראל. בראש הצוות עומד מאסטר זאב כהן, בעל ניסיון עשיר של עשרות שנות הדרכה בארץ ובעולם. שאר הצוות עובר הכשרות מקצועיות רבות לאורך שנת הפעילות בתחומים של: תורת ההדרכה הטובה, הדרכות מקצועיות בתחום ההגנה העצמית, בטיחות באימונים, עזרה ראשונה, הפסיכולוגיה של האלימות, הכרת החוק בנוגע לאירועים אלימים וכמובן, הקניית רמת שרות גבוהה לתלמידנו.

הגנה עצמית בתל אביב עם אימפקט, היא הדרך הטובה ביותר בתל אביב להתאמן ולרכוש כלים מעשיים להגנה עצמית והעלאת הביטחון העצמי. אני מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון 054-3444305 או במייל, נשמח לתאם לכם שיעור ניסיון.

סיסמת הקרב מגע מזה שנים רבות – כל אחד צריך לדעת, כל אחד יכול/ה ללמוד. זה הזמן להחליט ולהתחיל להתאמן.

חזרה לרשימת הסניפים

בואו להתאמן איתנו

054-3444305

054-3444305